Buradasınız

İnteraktif Vergi Dairesi Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

İnteraktif Vergi Dairesi Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

29. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL’ın katılımıyla İnteraktif Vergi Dairesi Tanıtım Toplantısı 28.02.2018 tarihinde Ankara’da düzenlendi.

Toplantı, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Bakanlığımızın üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Gelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan ERTÜRK, yaptığı konuşmada mükelleflerin gönüllü uyumunu artırmak için çalıştıklarını ifade ederek mükelleflerin ve çalışanların Vergi Haftasını kutladı.

Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL yaptığı konuşmada, Şubat ayının son haftasının 29 yıldır Vergi Haftası olarak kutlandığını, vergisini düzenli ödeyen vatandaşlara vergi indirimi ve taksitlendirme imkanları sağlanarak vergiye gönüllü uyumu teşvik ettiklerini, mükelleflerin de büyük bir özveri göstererek 2017 yılında vergilerin bütçe hedeflerini aşmasına katkı sağladıklarını belirtti.

Gelir İdaresi Grup Başkanı Sayın Hüseyin AZİLİ tarafından, 28.02.2018 tarihinde vatandaşların ve mükelleflerin kullanımına açılan İnteraktif Vergi Dairesi tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Mükelleflerimiz, İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden, birçok vergisel işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

İnteraktif Vergi Dairesine https://ivd.gib.gov.tr adresinden ulaşılabilir.